چکمه ایران توافق آمریکا ایرانی اقتصادی

چکمه: ایران توافق آمریکا ایرانی اقتصادی تحریم ها لغو تحریم کنگره آمریکا دستاوردهای برجام

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری پسرها فریاد نمی‌زنند!» , شهاب حسینی کاندید نقش مهم «هیس

همزمان با شروع پیش‌تولید فیلم سینمایی «هیس؛ پسرها فریاد نمی‌زنند!»، شهاب حسینی کاندید نقش مهم این فیلم شد.

پسرها فریاد نمی‌زنند!» , شهاب حسینی کاندید نقش مهم «هیس

شهاب حسینی کاندید نقش مهم «هیس؛ پسرها فریاد نمی زنند!»

عبارات مهم : سینما

همزمان با شروع پیش تولید فیلم سینمایی «هیس؛ پسرها فریاد نمی زنند!»، شهاب حسینی کاندید نقش مهم این فیلم شد.

پوران درخشنده کارگردان سینما در خصوص آخرین اوضاع فیلم سینمایی خود «هیس؛ پسرها فریاد نمی زنند!»، به «صبا» گفت: هم اکنون در مرحله پیش تولید کار هستیم، در واقع پیش تولید فیلم را شروع کرده ایم ولی متاسفانه در حال حاضر سینما ضربه سنگینی خورده است آیا که بازیگران مهم که شاید تعدادشان به اندازه انگشتان دو دست نمی رسد همه مشغول فعالیت در سریال های شبکه نمایش خانگی هستند و ارشاد هم پشت سر هم مجوز این سریال ها را صادر می کند.

پسرها فریاد نمی‌زنند!» , شهاب حسینی کاندید نقش مهم «هیس

آن هم در این فصل که فصل سینماست که به هرحال فیلم هایی مثل فیلم من نیاز دارد بازیگر خلاقی در آن حضور داشته باشد تا جواب بعد بدهد؛ به همین منظور منتظر هستم تا ببینم چه بازیگرانی را می توانم کاندید کنم.

درخشنده در ادامه از گزینش بازیگران صحبت کرد و گفت: در حال حاضر شهاب حسینی را به عنوان بازیگر مهم کار در نظر گرفته ام که باید بتوانم با او در این باره مذاکره کنم و اگر شرایط مساعد باشد بازیگر مهم در ذهن من، اوست.

همزمان با شروع پیش‌تولید فیلم سینمایی «هیس؛ پسرها فریاد نمی‌زنند!»، شهاب حسینی کاندید نقش مهم این فیلم شد.

کارگردان «هیس؛ دخترها فریاد نمی زنند!» افزود: هنوز کست خود را نبسته ام و منتظر هستم شرایط مهیا شود تا همه بازیگران را با هم گزینش کنم.

او درمورد وقت کلید زدن کار بیان کرد: تلاش می کنم هم وقت با پیش تولید کار را کلید بزنم تا موازی با تمرینات کار را آغازکنیم.

پوران درخشنده در آخر با اشاره کوتاه به داستان این فیلم خاطر نشان کرد: «هیس؛ پسرها فریاد نمی زنند!» پنج کاراکتر مهم آقا دارد و همگی در رده سنی ۳۰ تا ۳۵ سال هستند که به دو دوره زندگی آنها در این فیلم خواهیم پرداخت، یعنی کودکی و حال حاضر آنها یعنی بزرگسالی شان.

پسرها فریاد نمی‌زنند!» , شهاب حسینی کاندید نقش مهم «هیس

گفتنی هست؛ پوران درخشنده فیلم سینمایی «هیس؛ دخترها فریاد نمی زنند» را نیز چندسال پیش کارگردانی کرده بود و شهاب حسینی در آن کار هم حضور داشت همچنین آخرین ساخته درخشنده در سینما فیلم سینمایی «زیر سقف دودی» بود.

واژه های کلیدی: سینما | بازیگر | سینمایی | بازیگران | شهاب حسینی | پوران درخشنده | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs