چکمه ایران توافق آمریکا ایرانی اقتصادی

چکمه: ایران توافق آمریکا ایرانی اقتصادی تحریم ها لغو تحریم کنگره آمریکا دستاوردهای برجام

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری «موریانه» در مرحله صداگذاری

به گزارش صبا، مسعود حاتمی کارگردان فیلم «موریانه» که نخستین ساخته بلند سینمای وی است در ارتباط با آخرین اوضاع این فیلم به صبا گفت:«موریانه» روزهای آخر تدوین

«موریانه» در مرحله صداگذاری

«موریانه» در مرحله صداگذاری

عبارات مهم : خارجی

به گزارش صبا، مسعود حاتمی کارگردان فیلم «موریانه» که نخستین ساخته بلند سینمای وی است در ارتباط با آخرین اوضاع این فیلم به صبا گفت:«موریانه» روزهای آخر تدوین را پشت سر می گذارد.این فیلم چون در دوفصل ساخته شده است ۴روزآن که بخش اول و مهم فیلم است در زمستان ساخته و بعداز آن مونتاژ آن شروع شد.

چون باید در فصل تابستان به خارج از کشور عزیزمان ایران می رفتیم و فیلمبرداری می کردیم و با بازیگران خارجی همکاری می کردیم ،به همین علت مونتاژ بخش مهم فیلم انجام شد. فیلمبرداری بخش ارمنستان رانیز چندهفته پیش انجام دادیم که فیلمبرداری آن یک روز بود که آن یک روز هم به بخش مونتاژی اضافه شد. به زودی کار جهت صداگذاری و اصلاح رنگ فرستاده می شود.

وی در ارتباط با وقت پخش فیلم نیز افزود:هرچه سریعتر بهتر،ما داریم فیلم را آماده می کنیم، ولی واقعیت این است که عجله ای جهت اکران نداریم و قبل از آن تلاش می کنیم فیلم را در فستیوال های داخلی یا خارجی که شانس حضور داشته باشد ارائه دهیم تا مخاطبان خود را پیدا کند ، بعد از آن پخش فیلم را شروع می کنیم.

واژه های کلیدی: خارجی | ارتباط | مونتاژ | صداگذاری | فیلمبرداری | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs